תו פלטינה

מכון התקנים העניק “תו פלטינה” לרשת מכבידנט
“תו הפלטינה” היוקרתי של מכון התקנים מוענק לארגונים אשר חרטו על דגלם מחויבות לאיכות ומצוינות ומחזיקים בחמישה תווי איכות ויותר המעידים על התאמת מערכות ניהול, תהליכים ומוצרים לתקנים ישראלים ובינלאומיים. מכבידנט היא רשת השיניים היחידה בישראל שזכתה בתו זה
מכון התקנים הישראלי (מת”י) העניק השבוע את “תו הפלטינה” היוקרתי לשנת 2016 לרשת מכבידנט הנושאת בחמישה תווי איכות. מכבידנט היא רשת השיניים הראשונה בארץ שמחזיקה בתו זה, והיא מצטרפת למועדון איכותי מצומצם של חברות הנושאות בתו. נכון להיום רק 66 חברות בישראל מחזיקות ב”תו פלטינה”, ביניהן התעשייה האווירית לישראל, התעשייה הצבאית, רפאל מערכות לחימה מתקדמות וכעת גם מכבידנט.
“תו הפלטינה” מוענק לחברות בעלות 5 תווי איכות ומעלה כגון: תו תקן, תו בטיחות, תו ירוק, תקן ניהול בטיחות בעבודה, תקן ניהול אבטחת מידע ועוד. מכבידנט קיבלה את התו הראשון כבר בשנת 1999 (ISO 9001) בהקשר של מערכת ניהול האיכות ושירות לקוחות. בשנת 2010 רשת מכבידנט עוברת בהצלחה את מבדקי מת”י לכל שלושת התקנים ומקבלת לראשונה כרשת את “תו הזהב” על היותה נושאת שלושה תווי איכות. כעת, בשנת 2016, רשת מכבידנט משלימה בהצלחה שני תקנים נוספים בתחום מערכות המידע – מערכת ניהול אבטחת מידע ומערכת ניהול אבטחת מידע בתחום הבריאות, ובהתאם הוחלט להעניק למכבידנט את “תו הפלטינה” היוקרתי בהיותה נושאת חמישה תווי איכות.
עשרות אנשים נטלו חלק באירוע שנערך לאחרונה במעמד שעיה ז’ילונקה יו”ר מכבידנט, דורון תומר מנכ”ל מכבידנט, אלי כהן-קגן מנהל אגף איכות והסמכה במת”י, קלריס עסיס מאגף איכות והסמכה במת”י, ועוד רבים וטובים.
“תו הפלטינה מוענק לארגונים אשר חרטו על דגלם מחויבות לאיכות ומצוינות והמחזיקים בחמישה תווי איכות ויותר ומעידים על התאמת מערכות ניהול, תהליכים ומוצרים לתקנים ישראלים ובינלאומיים”, אמר אבי יצחק, מנהל רכש והבטחת איכות ברשת מכבידנט שהוביל את הנושא ואמון על ההישגים. “התקנים בחברה יוצרים תרבות ושפה ארגונית אחידה אשר מבוססים על סטנדרטים בינלאומיים וניתנים על ידי גוף מקצועי האמון על שירות ואיכות, הענקת תו הפלטינה מעמיד אותנו בקו אחד עם תאגידים וארגונים מובילים – מדובר בהישג מרשים וחסר תקדים”.

בתמונה: תו התקן מוענק להנהלת מכבידנט ע”י הנהלת מכון התקנים הישראלי.

group_tav

tav

זימון תור דרך האזור האישי
זמין ללקוחות מכבידנט בעלי שם משתמש וסיסמא